Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Na stopě chladnokrevného vraha. O kriminální minisérii Docent - Jiří Strach a Jan Malinda v podcastu České televize

Podcast České televize Kavky

Česká televize

Společnost

Na stopě chladnokrevného vraha. O kriminální minisérii Docent - Jiří Strach a Jan Malinda v podcastu České televize

Obrázek epizody Na stopě chladnokrevného vraha. O kriminální minisérii Docent - Jiří Strach a Jan Malinda v podcastu České televize

Poslechněte si podcast

3. 2. 2023

36 min

Režisér Jiří Strach má za sebou další kriminální počin, minisérii Docent, která vznikla podle scénáře Josefa Mareše a Jana Malindy. Tak jako už tradičně se mu v hlavní roli objevil herec Ivan Trojan, kterému tentokrát sekunduje herečka Tereza Ramba. Známý režisér a jeden z dua scénáristů v nové epizodě podcastu Kavky prozradili, jaká byla spolupráce s touto dvojicí slavných tváří české kinematografie.

Moderuje Petra Š. Tuháčková. Podcast Kavky na téma Docent si můžete poslouchnout na všech podcastových platformách, ale také na Youtube nebo v iVysílání.

Popis podcastu

Rozhovorový formát České televize s herci, tvůrci a odborníky je nabitý zajímavostmi o filmové a seriálové tvorbě. Zákulisím natáčení, ale i seriózními tématy veřejnoprávní instituce, vás provedou moderátoři Kavek Jana Peroutková, Jakub Pacner, Petra Tuháčková, Světlana Witowská a Martin Rachmann.