Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Konflikt do života patří, asertivita je říct věci tak, jak bychom je zvládli slyšet od druhého, říká koučka

Podcast maminka.cz

Časopis Maminka

Pro ženy

Konflikt do života patří, asertivita je říct věci tak, jak bychom je zvládli slyšet od druhého, říká koučka

Obrázek epizody Konflikt do života patří, asertivita je říct věci tak, jak bychom je zvládli slyšet od druhého, říká koučka

Poslechněte si podcast

11. 1. 2023

16 min

Umět se pohádat s nějakým výsledkem, zdravě říkat NE dětem i komukoliv dalšímu, popsat i nepříjemné situace a nevyhýbat se jim. Koučka a poradkyně Jana Ondříčková o tom, proč je konflikt prospěšný, jak učit sebe i děti zdravé míře asertivity a jak začít třeba tím, že se dítě dokáže vyrovnat s posměchem za „blbé tričko”.

Popis podcastu

Připravujeme pro vás podcasty na různá témata, abyste si je mohli poslechnout v momentě, kdy nemáte čas nebo klid číst web. Mluvíme se slavnými rodiči, lékaři, psychology i dalšími matkami, jejichž názory a zkušenosti vás zajímají. Moderuje Tereza Víchová.