Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody 13. Psychologie terapeuta a pacienta (Mgr. Tereza Hrušková) - 1.díl

PODCASF

Asociace Studentů Fyzioterapie

Zdraví

13. Psychologie terapeuta a pacienta (Mgr. Tereza Hrušková) - 1.díl

Obrázek epizody 13. Psychologie terapeuta a pacienta (Mgr. Tereza Hrušková) - 1.díl

Poslechněte si podcast

23. 3. 2022

37 min

Vítejte u 13. dílu podcastu ASF! Naše pozvání přijala paní magistra Tereza Hrušková a probíráme otázky týkající se terapeutického vztahu a komunikace s pacientem.

Tereza Hrušková vystudovala psychologii na Masarykově univerzitě v Brně, kde také pokračuje v doktorském studiu. Pracuje jako poradenský psycholog na VUT v Brně, přednáší na dalších univerzitách a stojí za projektem @kpsychologovi a online programy #nekaslinasebe.

Zajímalo by Vás, jak pacienta motivovat? Jak pracovat s hranicemi v terapii? Nebo co dělat, když se pacient svěřuje s něčím, co nám není příjemné? Nebo jak si nenosit příběhy pacientů domů?

Pokud ano, tak je tento díl právě pro Vás! Podcastem Vás provede Kiki a Johanka a v druhém díle se můžete těšit i na Mikyho.

Přejeme Vám příjemný poslech!

Vaše ASF

Popis podcastu

Uvolněná atmosféra kavárny, zajímavý host a povídání o různých tématech z oboru fyzioterapie. To je koncept našich starých dobrých FyzioCafé. A co takhle uvolněná atmosféra domova? Uvařte si dobrou kávu a pohodlně se usaďte, tohle je náš nový PodcASF!