Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody 65. Horor na ostrově Smuttynose

Pod lampou

Clarissa Dalloway

True Crime

65. Horor na ostrově Smuttynose

Obrázek epizody 65. Horor na ostrově Smuttynose

Poslechněte si podcast

16. 5. 2024

1 hod 19 min

Tento děsivý případ se odehrál na jednom z ostrovů v souostroví Isles of Shoals, které leží na hranici mezi státy Maine a New Hampshire. Zatímco některé z těchto ostrovů byly roku 1873 poměrně hustě obydleny a navštěvovány turisty, Smuttynose obývala pouze jediná rodina – manželé Hontvetovi a jejich příbuzní, kteří do Spojených států emigrovali z Norska. Onoho 5. března se John Hontvet společně s bratrem Matthewem a švagrem Evenem vypravil do města pro rybářské návnady. Vlak, který je měl do Portsmouthu dopravit z Bostonu, ovšem nedorazil, což muže přimělo na pevnině přenocovat.

Nikdo nemohl tušit, že na ostrově během jejich nepřítomnosti započal učiněný horor a osamělé ženy byly nuceny bojovat o holý život s (ne)známým vetřelcem, který se zde uprostřed noci pod rouškou tmy vylodil.