Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Bojkot olympiády v dějinách: od Berlína po Moskvu

Pochopte dějiny

Barbora Jiřincová

Vzdělání

Bojkot olympiády v dějinách: od Berlína po Moskvu

Obrázek epizody Bojkot olympiády v dějinách: od Berlína po Moskvu

Poslechněte si podcast

11. 7. 2024

21 min

O epizodě podcastu

Letos se o bojkotu olympiády nemluví, Francie je takový tradiční pořadatel. Ale sport a politika k sobě patří. Takže bojkotů her bylo v historii dost. 👉 Unikátní historický merch zde:⁠⁠⁠⁠https://www.t-shock.eu/cs/shop/oVw4#aff=WcTE⁠⁠👉 Nezapomeňte se přihlásit k odběru mého newsletteru zdarma:⁠⁠⁠https://pochopte-dejiny.cz/proc-pochopit-dejiny-2⁠⁠⁠
Letos se o bojkotu olympiády nemluví, Francie je takový tradiční pořadatel. Ale sport a politika k sobě patří. Takže bojkotů her bylo v historii dost. 👉 Unikátní historický merch zde:⁠⁠⁠⁠https://www.t-shock.eu/cs/shop/oVw4#aff=WcTE⁠⁠👉 Nezapomeňte se přihlásit k odběru mého newsletteru zdarma:⁠⁠⁠https://pochopte-dejiny.cz/proc-pochopit-dejiny-2⁠⁠⁠ Milí posluchači, v podcastu mluvím o dílu s názvem Dějiny dopingu. Tento díl bohužel není z technických důvodů momentálně dostupný, zprovozním ho v nejbližší době. Než se mi to podaří, doporučuji k přečtení tuto úžasnou knihu, ve které je všechno a skvěle se čte: ⁠https://www.databazeknih.cz/knihy/cena-vitezstvi-430393⁠ Děkuji za pochopení.