Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Obrázek epizody Soutisková značka proroctví

Pochoden Praha

Pochoden Praha

Společnost

Soutisková značka proroctví

Obrázek epizody Soutisková značka proroctví

Poslechněte si podcast

4. 12. 2018

29 min

Kázání k první neděli adventní 2.12.2018 na text z Jeremiáše 23,5-8: „Přijde čas,“ pokračoval dále Hospodin, „kdy z Davidova rodu vyraší spravedlivá ratolest. Král, který bude moudře a spravedlivě vládnout celé zemi. Jeho panování přinese Judsku a Izraeli vysvobození a bezpečí. Všichni lidé jej nazvou: „Hospodin je naše spravedlnost“.“ „Není daleko doba,“ řekl Hospodin, „kdy už se o mně nebude hovořit jako o Hospodinu, který vyvedl Izraelce z Egypta, ale jako o Bohu, který vysvobodil jejich potomky z vyhnanství na severu a ze všech ostatních zemí, kam je nepřátelé odvlekli. Opět je přivedu do jejich vlasti.“ Soutisková značka proroctví, která se v Ježíši naplnila, nás nenechávajína pochybách o tom, že Ježíš je očekávaným Mesiášem; Bohem, který vstoupil do našeho světa, vstoupil do naší historie a přinesl naději nám i celému světu. Poznámky ke kázání a videozáznam jsou na našem webu: https://pochoden-praha.cz/sermon/soutiskova-znacka-proroctvi/

Popis podcastu

Pochodeň Praha je církví v Praze 17 - Řepích, kde působí od roku 2009. Na tomto podcastu můžete poslouchat kázání z našich bohoslužeb.