Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Cancel culture – přínos či přítěž?

Po uši ve skautu

Čteme skautské časopisy

Cestování

Cancel culture – přínos či přítěž?

Obrázek epizody Cancel culture – přínos či přítěž?

Poslechněte si podcast

5. 5. 2022

16 min

O epizodě podcastu

SKAUTING >>> Současná nejistá situace přináší do našich oddílů nové výzvy. Jak na ně reagovat? Odpovědi můžeme hledat pomocí jednoho z prvků skautské výchovné metody – zapojení do společnosti.

Na co se jeho optikou soustředit a jaké dovednosti v oddíle budovat? To se dozvíte v článku Venduly Menšíkové a Martina Rexy, který najdete v časopise Skauting z dubna 2022 a nacasopis.skauting.cz.
Pro podcast čte František Florián.

ROVERSKÝ KMEN >>> Co to vlastně je cancel culture – kultura zrušení?  Pomáhá nám zbavit se výsměchu a šikany, nebo omezuje svobodu slova? A týká se nás vůbec? Na to odpovídají Tereza Hrubešová a Jonatan Šercl.

Jejich text najdete v časopise Roverský kmen z dubna 2022 a nakmen.skauting.cz.
Pro podcast čte Martin Laštovka – Máca.

Popis podcastu

Vychutnej si články ze skautských časopisů v audiopodobě – kdykoli a kdekoli. Teď už je jedno, jestli nestíháš číst, nechceš plýtvat papírem, nebo ti chodí jiný z časopisů: s tímhle podcastem budeš mít skautské čtení z první ruky. A nic důležitého tě už nemine!