Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Interview Plus: Klvaňa: Trump je na Nobelovu cenu míru příliš kontroverzní

Plus

Jonah Fry

Zpravodajství

,

Denní zprávy

Interview Plus: Klvaňa: Trump je na Nobelovu cenu míru příliš kontroverzní

Obrázek epizody Interview Plus: Klvaňa: Trump je na Nobelovu cenu míru příliš kontroverzní

Plus

Poslechněte si podcast

Dnes

25 min

O epizodě podcastu

Třičtvrtě milionu amerických státních zaměstnanců má od počátku měsíce neplacenou dovolenou, příslušníci Národní gardy zasahují z kontroverzních důvodů v různých amerických městech. Proč někteří politici v USA i ve světě navzdory chaotickým výkonům vidí v Donaldu Trumpovi ideálního laureáta Nobelovy ceny míru? Moderuje Šárka Fenyková.

Izraelská armáda začala opouštět část území Pásma Gazy poté, co byla schválena dohoda o příměří s palestinským hnutím Hamás. Obě strany se shodly na počáteční fázi mírového plánu. Dohodu oznámil prezident USA Donald Trump, který přes svá očekávání neobdržel Nobelovu cenu za mír. „Zasadil se o to, že Izrael začal brát dohodu vážně,“ zdůrazňuje pro Český rozhlas Plus výkonný ředitel středoevropské pobočky Aspen Institute a amerikanista Tomáš Klvaňa.

Popis podcastu

Analyticko-publicistická stanice.