Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody [S.E.] Jak prodávat skrz Instagram na autopilota v roce 2023 ????

Podnikání Pro Holky Podcast

Markéta Baginská

Osobní rozvoj

[S.E.] Jak prodávat skrz Instagram na autopilota v roce 2023 ????

Obrázek epizody [S.E.] Jak prodávat skrz Instagram na autopilota v roce 2023 ????

Poslechněte si podcast

25. 11. 2022

1 hod 1 min

Úspěch v roce 2023 začíná plánem v 2022, ne v lednu! A to je přesně důvod, proč jsem si pro tebe připravila tuto speciální single epizodu, ve které sdílím vše, co potřebuješ ke svému úspěchu v následujících roce znát.

► V této epizodě se dozvíš:

  • Jak jsem se dostala k sociálním sítím, jaké mám zkušenosti a proč jsem oprávněná tohle vše s tebou sdílet,
  • Zjistíš, jak vypadá náš 4 pilířový systém, který nám pomáhá vydělávat peníze skrz Instagram na autopilota,
  • Dále si také definuješ svého ideálního zákazníka, zjistíš, co mu opravdu prodáváš a také, jak svojí nabídku správně komunikovat,
  • Podíváme se také na 3 základní chyby, proč podnikatelé skrz Instagram neprodávají a také návod, jak to napravit,
  • Plus si budeme povídat o cestě zákazníka, prodejním trychtýři a dalším skvělém know-how, které na své cestě za výsledky v roce 2023 oceníš!

Chytni si naší SPECIÁLNÍ BLACK FRIDAY nabídku a pořiď si VŠECHNY NAŠE PROGRAMY za cenu JEDNOHO!

Popis podcastu

Podnikání Pro Holky Podcast je podcast pro stejně cílevědomé ženy, jako jsi ty, které chtějí růst nejen v podnikání, ale i osobním životě. Věříme totiž, že každé z nás byly dány určité dary, které můžeme ve svém podnikání využít a vydělávat tak peníze tím, co opravdu milujeme a žít tak život dle vlastních pravidel. Samy ale víme, že to není vždy jednoduché a proto jsme vytvořili projekt, jehož misí je ženy podporovat, inspirovat a předávat tu nejlepší edukaci ze světa osobního rozvoje, marketingu a sociálních síti. Já a Petra s tebou budeme v tomto podcastu sdílet nejen spousty skvělých myšlenek, inspirace ale i tipů, jak vše vybalancovat a nezapomínat žít život i ve chvíle, kdy se snažíš dosáhnout svého úspěchu.Podnikání totiž nemusí byt vždy jen stres a starost, ale i zábava a radost! A to obzvlášť ve chvile, kdy cítíš vnitřní naplnění, touhu a máš vedle sebe komunitu, která je ti oporou a já věřím, že to ve tvém případě bude ta naše.Je to přesně to, co právě teď potřebuješ?Tak přihlaš odběr, at ti nic neuteče a pojď se ponořit do následující epizody společně s námi!Za team Podnikání Pro Holky,Markéta Baginská