Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Podnikání Pro Holky Podcast

Markéta Baginská

Osobní rozvoj

Jak se přestat hledat a najít svůj životní směr

Play

Poslechněte si podcast

1. 3. 2021

26 min

#42I Dnešní epizoda podcastu je více o tobě a tvém proaktivním přístupu, než mých slovech. Osobní vize a poslání není totiž něco, co si stanovíme přes noc, či u večerní skleničky vína. Je to něco, co se nám v životě krystalizuje a může to trvat i desítky let.  Čím dříve se ale nad tímto záměrem začneš zamýšlet, tím pro tebe lépe. A právě proto jsem mimo mé typy, zkušenosti a myšlenky zařadila do tohoto podcastu i krátké cvičení, které ti pomůže uvědomit si tvé silné stránky a to, co tě opravdu baví, což ti jednoznačně pomůže udělat ve tvém záměru další krok! Budu vděčná za zpětnou vazbu. S vděčností, Markét

Služby, Mentoring, kurzy, osobní konzultace a semináře: https://marketabaginska.cz
Přihlášky na program Božsky Sebejistá výzva zdarma zde: https://marketabaginska.cz/bozsky-sebejista/
Instagram:
@marketa_baginska // @pinkandpowerfulwomen
Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=eGegv2ZualU

Popis podcastu

Podnikání Pro Holky Podcast je podcast pro stejně cílevědomé ženy, jako jsi ty, které chtějí růst nejen v podnikání, ale i osobním životě. Věříme totiž, že každé z nás byly dány určité dary, které můžeme ve svém podnikání využít a vydělávat tak peníze tím, co opravdu milujeme a žít tak život dle vlastních pravidel.