Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody 7 tipů pro produktivitu a maximalizaci tvého výkonu

Podnikání pro Holky Podcast

Markéta Baginská

Vzdělání

,

Osobní rozvoj

,

Byznys

,

Podnikání

7 tipů pro produktivitu a maximalizaci tvého výkonu

Obrázek epizody 7 tipů pro produktivitu a maximalizaci tvého výkonu

Poslechněte si podcast

8. 3. 2021

22 min

O epizodě podcastu

#43 I Pracujete z domu a při plnění úkolu Vás napadne, že byste možná mohli uklidit, či umýt okna? Jste v open - spacu a spolupracovník Vás má tendence neustále vyrušovat? Odbíháte z jednoho úkolů na druhý? Neumíte se soustředit? Pak je tato epizoda právě pro Vás! V tomto podcastu s Vámi totiž sdílím 7 tipů, jak můžete jednoduše maximalizovat svůj výkon, být produktivní a získat tak díky tomuto postoji i daleko více času na sebe, své koníčky a svého partnera. Poslechněte si jej a dejte mi vědět, která část Vás zaujala nejvíce!

S vděčností,
MarkétSlužby, Mentoring, kurzy, osobní konzultace a semináře : https://marketabaginska.cz
Přihlášky na program Božsky Sebejistá výzva zdarma zde: https://marketabaginska.cz/bozsky-sebejista/
Instagram:
@marketa_baginska // @pinkandpowerfulwomen
Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=eGegv2ZualU

#43 I Pracujete z domu a při plnění úkolu vás napadne, že byste možná mohli uklidit, či umýt okna? Jste v open - spacu a spolupracovník vás má tendence neustále vyrušovat? Odbíháte z jednoho úkolů k druhému? Neumíte se soustředit? Pak je tato epizoda právě pro vás! V tomto podcastu s vámi totiž sdílím 7 tipů, jak můžete jednoduše maximalizovat svůj výkon, být produktivní a získat tak díky tomuto postoji i daleko více času pro sebe, své koníčky a svého partnera. Poslechněte si jej a dejte mi vědět, která část vás zaujala nejvíce!

S vděčností,
Markét