Úvodní přehled toho, jak pracovat s eventy v rámci komunikačního mixu aktivit v technologické firmě. Pokud nechcete pracovat s eventy ve vaší komunikaci jen intuitivně a chcete si udělat pořádek v tom, jak eventy hledat, jak si mezi nimi vybírat a jak se na eventu chovat, aby vám to k něčemu bylo, je tohle epizoda právě pro vás. S Jirkou se nejdřív bavíme o tom, jak si sami vybíráme eventy pro sebe. Je to hezký odrazový můstek pro pochopení, jak s eventy pracovat ve firmě. Je třeba vždy začít od toho, proč eventy děláte a co od nich chcete, od toho se odvíjí vše ostatní. Jak konkrétně? Poslechněte si sami :) Veškerý náš obsah najdete na Forendors.cz. Sledujte a podpořte mě. Děkuji. 💙
Úvodní přehled toho, jak pracovat s eventy v rámci komunikačního mixu aktivit v technologické firmě. Pokud nechcete pracovat s eventy ve vaší komunikaci jen intuitivně a chcete si udělat pořádek v tom, jak eventy hledat, jak si mezi nimi vybírat a jak se na eventu chovat, aby vám to k něčemu bylo, je tohle epizoda právě pro vás. S Jirkou se nejdřív bavíme o tom, jak si sami vybíráme eventy pro sebe. Je to hezký odrazový můstek pro pochopení, jak s eventy pracovat ve firmě. Je třeba vždy začít od toho, proč eventy děláte a co od nich chcete, od toho se odvíjí vše ostatní. Jak konkrétně? Poslechněte si sami :)
Veškerý náš obsah najdete na Forendors.cz . Sledujte a podpořte mě. Děkuji. 💙
Jsem Irča a nabízím roky sbírané know-how o komunikaci a podpoře lidí pro všechny, kdo nechtějí narážet hlavou do zdi tam, kde už to za ně udělali jiní. Pro ty, kdo chtějí vědět, jak mluvit a pracovat s lidmi v IT tak, aby to dávalo smysl a přinášelo výsledky!
PeopleOps v kontextu a s praktickými zkušenostmi. Aby se žádný skvělý specialista, který začal vést lidi, neztratil v operativě a pod nánosem všech nových povinností a vjemů!
Staňte se angažovanějšími a přitahujte si k sobě do týmu ty správné lidi!
I s tím pomůžu v #PeopleOps. Protože #všechnojetoolidech. #empower #engage #tech