Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody #39 Pes v letadle - letuška Jiřina Hošková

Pejskárium

Elite Bloggers Podcasts

Společnost

#39 Pes v letadle - letuška Jiřina Hošková

Obrázek epizody #39 Pes v letadle - letuška Jiřina Hošková

Poslechněte si podcast

21. 5. 2020

34 min

Jak se dá cestovat se psem letadlem? Co je emotional support dog a jak to vůbec vypadá v zavazadlovém prostoru, kde musí cestovat větší psi? To všechno jsme v tomhle dílu probraly s mojí ségrou, která pracuje jako letuška už 9 let. A jelikož vás zajímalo i pár dalších věcí o její práci, dozvíte se třeba taky to, jaký nejhorší a nejvtipnější zážitek z lítání má a v čem je tahle práce super nebo naopak šílená.


Odkazy na další informace o cestování se psem letadlem:
https://www.esaregistration.org/
https://www.svscr.cz/cestovani-se-zviraty-v-zajmovem-chovu/

Jestli vás zajímá víc podobných příspěvků, článků a tipů do života se psem, budu se na vás těšit nawww.pejskarium.cznebo naInstagramu!

Podcast můžete v aplikaci Apple podcasts během pár vteřin ohodnotit a dát mi tak zpětnou vazbu, zda se vám rozhovory líbí.

Popis podcastu

Život se psem nejsou jen tři povinné procházky kolem bloku. Věřím, že náš pejsek je šance pro nás samotné, že skrze něj můžeme poznat skvělé lidi a rozvíjet se v mnoha různých směrech. Vidíte to stejně? Tak vítejte u prvního českého podcastu o psech, kde najdete rozhovory na rozličná témata od zdraví, přes výchovu a společné soužití. Jsem pejskařka, která se rozhodla sdílet svůj náhled na psí svět a možná se taky trochu zasadit o to, aby se nám s našimi pejsky žilo aspoň o chlup líp.Těším se na vás i na Instagramu jako @Pejskárium. Kontaktovat mě můžete na podcast@elitebloggers.cz