Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody #24 Radka Šušková o strategii a vizi

ROŽNI!

Patrioti MSK

Byznys

#24 Radka Šušková o strategii a vizi

Obrázek epizody #24 Radka Šušková o strategii a vizi

Poslechněte si podcast

3. 4. 2024

34 min

Zapojujte lidi do tvorby strategie. Potřebují si nalézat i slepé cesty, říká majitelka a jednatelka New Dimension Radka Šušková .

V novém ROŽNI! se bavíme o tvorbě strategie a o tom, jak říct zaměstnancům, co jako majitelé potřebujeme ke štěstí. Jak pracovat s lidmi, aby procesy fungovaly? Kdy se majitelé obrací na kouče a mentory? A při kolika lidech se láme způsob vedení firmy?

Radka Šušková je majitelkou a jednatelkou firmy New Dimension, kterou začala budovat před 16 lety. Dnes pracuje u klientů jako interim manažerka pro řízení změn a majitelům firem pomáhá budovat funkční týmy. Firmy tak vede ke strategickému přemýšlení.

V ROŽNI! si každý měsíc svítíme na podnikání v Moravskoslezském kraji. Nejposlouchanější a nejvtipnější business podcast regionu uvádí Tomáš Buchwaldek a Martin Hykel.