Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Beer&Bible - Alkohol

Pastoral Brothers

Karel a Jakub

Společnost

Beer&Bible - Alkohol

Obrázek epizody Beer&Bible - Alkohol

Poslechněte si podcast

22. 9. 2022

55 min

Chtěli jste alkohol v Bibli, tak tady máte alkohol v Bibli. Očekáváme, že videem zklameme všechny. Ty, kteří od nás čekají požehnání pro své chlastání. I ty, kteří čekají, že alkohol na základě Bible zakážeme. Bible je totiž v této otázce jako vždy nejednoznačná. Přejeme příjemný poslech. Na zdraví.  

Pokud nám chcete poslat nějaké pivo do podcastu, tak ho pošlete na tuto adresu: Pastoral Brothers, U Pošty 6, Praha 8 - Libeň, 180 00. 

Popis podcastu

Jsme evangeličtí faráři. Nápad točit videa jsme dostali v hospodě u piva. Jsme mladí a víra v Boha pro nás hodně znamená. Chceme ukázat, že církev v dnešní době nemusí být zakonzervovaná do minulosti. Chceme mluvit dnešním způsobem o křesťanských tématech, která mají nadčasovou platnost. Věříme, že se u nás lidi pobaví a poznají, že církev je pro všechny!