Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek podcastu Pane Lorenc, Uvezu to?

Podcast Pane Lorenc, Uvezu to?

10 epizod

1 odběratel

Pan Lorenc a jeho hosté. Nový podcast plný neotřelých pohledů mladých lidí na politiku a společnost. Otevřeně a osobitě. Prostor pro debatu s generací budoucnosti na Radiu R.
Obrázek epizody Topka by měla být stranou, která je upřímná a říká pravdu, ať je ta pravda sebevíc nepříjemná. (Pane Lorenc, Uvezu to #11)

Topka by měla být stranou, která je upřímná a říká pravdu, ať je ta pravda sebevíc nepříjemná. (Pane Lorenc, Uvezu to #11)

8. 11. 2022

1 hod 15 min

Obrázek epizody Situace je vážná, lidé se nesmí bát o svých existenčních problémech mluvit přímo s politiky. Mladé Pirátstvo v první podzimní epizodě. (Pane Lorenc, Uvezu to #10)

Situace je vážná, lidé se nesmí bát o svých existenčních problémech mluvit přímo s politiky. Mladé Pirátstvo v první podzimní epizodě. (Pane Lorenc, Uvezu to #10)

6. 9. 2022

1 hod 3 min

Obrázek epizody Udržitelnost zdravotního systému je klíčová. Bez zvýšení spoluúčasti systém dlouhodobě nemůže přežít, shodují se medička i právník. (Pane Lorenc, Uvezu to? #9)

Udržitelnost zdravotního systému je klíčová. Bez zvýšení spoluúčasti systém dlouhodobě nemůže přežít, shodují se medička i právník. (Pane Lorenc, Uvezu to? #9)

24. 6. 2022

1 hod 1 min

Obrázek epizody Billboardy nejsou start Babišovi prezidentské kampaně, ale zrcadlo současné vládě, říká Chlachula. (Pane Lorenc, Uvezu to? #8)

Billboardy nejsou start Babišovi prezidentské kampaně, ale zrcadlo současné vládě, říká Chlachula. (Pane Lorenc, Uvezu to? #8)

4. 5. 2022

1 hod 23 min

Obrázek epizody Damir Solak. Člen výboru pro národnostní menšiny v Brně o současné situaci i o politických otázkách největší vládní strany před kongresem. (Pane Lorenc, Uvezu to? #7)

Damir Solak. Člen výboru pro národnostní menšiny v Brně o současné situaci i o politických otázkách největší vládní strany před kongresem. (Pane Lorenc, Uvezu to? #7)

24. 3. 2022

56 min

Obrázek epizody Členství v hnutí ANO? Raději odchod než krýt nekalosti některých členů. Ondřej Hink - sonda nejen do fungování Babišova hnutí. (Pane Lorenc, Uvezu to? #6)

Členství v hnutí ANO? Raději odchod než krýt nekalosti některých členů. Ondřej Hink - sonda nejen do fungování Babišova hnutí. (Pane Lorenc, Uvezu to? #6)

13. 3. 2022

1 hod 5 min

Obrázek epizody Kompetenční žaloba? Na jednu stranu škoda, že k ní nedošlo, mohlo být jasno. Martin Staněk jako poslední host letošního roku. (Pane Lorenc, Uvezu to? #4)

Kompetenční žaloba? Na jednu stranu škoda, že k ní nedošlo, mohlo být jasno. Martin Staněk jako poslední host letošního roku. (Pane Lorenc, Uvezu to? #4)

17. 12. 2021

1 hod 2 min

Obrázek epizody Že chci být jako Feri? Chtěl jsem jen navázat na jeho politický start, nic víc, říká budoucnost ČSSD. (Pane Lorenc, Uvezu to? #3)

Že chci být jako Feri? Chtěl jsem jen navázat na jeho politický start, nic víc, říká budoucnost ČSSD. (Pane Lorenc, Uvezu to? #3)

2. 12. 2021

1 hod 18 min

Obrázek epizody Sociální věci pro Jurečku byly od začátku jasnou prioritou, říkají mladí lidovci. (Pane Lorenc, Uvezu to? #2)

Sociální věci pro Jurečku byly od začátku jasnou prioritou, říkají mladí lidovci. (Pane Lorenc, Uvezu to? #2)

18. 11. 2021

1 hod 12 min

Obrázek epizody Manželství pro všechny? To je jako chtít, aby Brno bylo hlavní město, říkají první hosté podcastu. (Pane Lorenc, Uvezu to? #1)

Manželství pro všechny? To je jako chtít, aby Brno bylo hlavní město, říkají první hosté podcastu. (Pane Lorenc, Uvezu to? #1)

3. 11. 2021

59 min