Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Obrázek epizody Svědci autentistovy s Martinem Vajčnerem

Ovínění

Filip Hotový

Gastro

Svědci autentistovy s Martinem Vajčnerem

Obrázek epizody Svědci autentistovy s Martinem Vajčnerem

Poslechněte si podcast

28. 4. 2022

36 min

Ovíněnci se vydali na cestu!
A kroky nás zavedly na návštěvu k Martinovi Vajčnerovi. Našemu kamarádovi, mladému vinaři s velkými víny. Noříme se do labyrintu chodeb u Martina ve sklepě a chutnáme a povídáme.

Jaký je jeho přístup k vinicím a vínu? Jak se k tomu vlastně dostal a jaké má vize? Co pro něj znamenají Autentisté? Kdo jej inspiruje? Co a koho miluje? A kam se vždy vytratí Petr od mikrofonu? 
Přidejte se k nám.

Pili jsme

Popis podcastu

Tři hoši, jedno děvče, společné téma a otevřená láhev (ehm kdyby jedna) na stole. Jsme Eva, Filip, Norbert a Petr. Ovíňujeme se spolu, diskutujeme o fénoménu vína a tentokrát si to nenecháváme pro sebe, jako dřív. Všechny nás dalo dohromady setkávání u vína Na břehu Rhôny. Jsme kritičtí, otevření a polemizujeme nad rozličnými tématy vinného světa. Naše debaty dostaly názvy, pod nimiž skrýváme jednotlivé díly podcastu. Ovínění je tu k poslechu všem, kteří chovají víno v úctě a pokoře.