Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Táňa Fischerová: Vše v životě se děje proto, abych na jeho konci byla o něco lepší

Osudové ženy

Český rozhlas

Historie

Táňa Fischerová: Vše v životě se děje proto, abych na jeho konci byla o něco lepší

Obrázek epizody Táňa Fischerová: Vše v životě se děje proto, abych na jeho konci byla o něco lepší

Poslechněte si podcast

11. 9. 2021

28 min

O epizodě podcastu

Divadlu propadla už jako malá. Obstála ale i v mnoha obtížných životních rolích. Vyrovnala se s ústrky normalizace, s obtížnou péčí o nemocného syna i s tvrdým prostředím politiky jako poslankyně a kandidátka na prezidenta ČR. Přes veškerou tíhu jejího osudu byla ztělesním úsměvu a dobra.
Divadlu propadla už jako malá. Obstála ale i v mnoha obtížných životních rolích. Vyrovnala se s ústrky normalizace, s obtížnou péčí o nemocného syna i s tvrdým prostředím politiky jako poslankyně a kandidátka na prezidenta ČR. Přes veškerou tíhu jejího osudu byla ztělesním úsměvu a dobra. V dokudramatu účinkují Daniel Bambas, Kristýna Frejová nebo Eliška Zbranková. Hovoří spisovatelka Zuzana Maléřová.

Všechny díly podcastu Osudové ženy můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz .