Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Michal Smetana, bezpečnostní analytik, Institut politologických studií FSV UK

Osobnost Plus

Český rozhlas

Společnost

Michal Smetana, bezpečnostní analytik, Institut politologických studií FSV UK

Obrázek epizody Michal Smetana, bezpečnostní analytik, Institut politologických studií FSV UK

Poslechněte si podcast

10. 5. 2022

27 min

Zabývá se mezinárodními vztahy, problematikou jaderných zbraní a politickou psychologií. A o Putinovi od začátku války tvrdí, že přecenil schopnost ruské armády a současně podcenil jak obranyschopnost ukrajinské armády, tak reakci Západu. Co jsme se dozvěděli z projevu Vladimira Putina na přehlídce ke konci druhé světové války? Jak si ve druhé fázi války, která se soustředí víc na východ, vedou ukrajinská i ruská armáda? A ukončilo by Rusko svoji agresi na Ukrajině, pokud by Evropa okamžitě přestala odebírat ruskou ropu a plyn? Moderuje Lukáš Matoška.

Všechny díly podcastu Osobnost Plus můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas proAndroidaiOSnebo na webumujRozhlas.cz.

Popis podcastu

Interview s významnými osobnostmi české společnosti. Barbora Tachecí a v pátek Lucie Vopálenská hledají nepovrchní odpovědi.