Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Jarcovjáková: I přes nejistoty jsem si v hloubi duše věřila

Osobnost Plus

Český rozhlas

Zpravodajství

Jarcovjáková: I přes nejistoty jsem si v hloubi duše věřila

Obrázek epizody Jarcovjáková: I přes nejistoty jsem si v hloubi duše věřila

Poslechněte si podcast

11. 7. 2024

26 min

O epizodě podcastu

"Ať chci, nebo nechci, stejně jsem v manipulativní poloze. Ukazuju svůj pohled na věc. Začalo mi to připadat míň a míň spravedlivé," zdůvodnila, proč už nefotí odloučené lokality. Je u fotografů běžné, že přemýšlejí, jestli je jejich práce spravedlivá? Proč se rozhodla fotit také samu sebe dávno před tím, než se slovo selfíčko objevilo v našem slovníku? A s jakými pocity sleduje současné focení na mobily a jejich okamžité sdílení na sociálních sítích? Moderuje Barbora Tachecí.Všechny díly podcastu Osobnost Plus můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.
Dříve neznámá, dnes je o její fotografie, filmy a výstavy obrovský zájem. „Zažít atmosféru ve velkém sále v Thermalu, kde je 1500 lidí a je do posledního místečka obsazený, to jsem měla mrazení a husí kůži,“ vzpomíná fotografka a pedagožka Libuše Jarcovjáková v pořadu Osobnost Plus. Fotografie je pro ni autoterapeutickým procesem. „Komerční fotku jsem dělat nedokázala,“ podotýká.Všechny díly podcastu Osobnost Plus můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.