Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Konvalinka: S očkováním si musíme pospíšit. Kvůli britské mutaci nebudou současná opatření stačit

Konvalinka: S očkováním si musíme pospíšit. Kvůli britské mutaci nebudou současná opatření stačit

Obrázek epizody Konvalinka: S očkováním si musíme pospíšit. Kvůli britské mutaci nebudou současná opatření stačit

Poslechněte si podcast

21. 1. 2021

26 min

Podle předběžných údajů Českého statistického úřadu zemřelo loni do půlky prosince o 14 procent více lidí než obvykle. „Na covid, ne s covidem, zemřelo podle odhadů Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy asi 17 tisíc lidí,“ zdůrazňuje biochemik Jan Konalinka.

Popis podcastu

Interview s významnými osobnostmi české společnosti. Barbora Tachecí a Světlana Witowská hledají nepovrchní odpovědi.

Všechny díly podcastu Osobnost Plus můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz .