Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Biochemik Hostomský: Reakce na zprávy z Británie jsou přehnané. Tento koronavirus je mírný

Biochemik Hostomský: Reakce na zprávy z Británie jsou přehnané. Tento koronavirus je mírný

Obrázek epizody Biochemik Hostomský: Reakce na zprávy z Británie jsou přehnané. Tento koronavirus je mírný

Poslechněte si podcast

22. 12. 2020

26 min

Značné znepokojení, které v Evropě vyvolaly zprávy o nové výrazně nakažlivější mutaci koronaviru šířící se v Anglii, je podle biochemika Zdeňka Hostomského přehnané. „Zatím nejsou k dispozici přesná data. Myslím, že je příliš brzy to komentovat,“ míní.

Popis podcastu

Interview s významnými osobnostmi české společnosti. Barbora Tachecí a Světlana Witowská hledají nepovrchní odpovědi.

Všechny díly podcastu Osobnost Plus můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz .