Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Sokol | O největší české organizaci v Rakousku a jejím florbalu

ORF Češi Podcast

ORF Radio Burgenland

Společnost

Sokol | O největší české organizaci v Rakousku a jejím florbalu

Obrázek epizody Sokol | O největší české organizaci v Rakousku a jejím florbalu

Poslechněte si podcast

12. 2. 2024

28 min

O epizodě podcastu

Sportovní spolek Sokol je nejvetší ceská organizace v Rakousku. V první cásti našeho vysílání jsme meli príležitost hovorit s nekterými cleny spolku a se starostou rakouské župy sokolské, Tomášem Freyem-Maternou, který nám priblížil události minulého roku a predstavil nám plány a ocekávání pro tento rok. Ve druhé cásti jsme se zamerili na jeden z oblíbených sportu v rámci Sokola - florbal. Gabriel Luhan byl hned u zrodu týmu silným motorem, a proto se stal i kapitánem. Podrobne jsme se bavili o zacátcích tohoto sportu ve Vídni a o všestrannosti jeho týmu.
Sportovní spolek Sokol je největší česká organizace v Rakousku. V první části našeho vysílání jsme měli příležitost hovořit s některými členy spolku a s Tomášem Freyem-Maternou, starostou Sokolské župy Rakouské, který nám přiblížil události minulého roku a představil nám plány a očekávání pro tento rok. Ve druhé části jsme se zaměřili na jeden z oblíbených sportů v rámci Sokola - florbal. Gabriel Luhan byl hned u zrodu týmu silným motorem, a proto se stal i kapitánem. Podrobně jsme se bavili o začátcích tohoto sportu ve Vídni a o všestrannosti jeho týmu.