Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody #3 Menstruace a s*x

OnRia

Ria, Ivana Veselková

Pro ženy

#3 Menstruace a s*x

Obrázek epizody #3 Menstruace a s*x

Poslechněte si podcast

5. 9. 2022

37 min

Jak na s*x během menstruace? Téma otevírá Ivana Veselková s Ethel Hammonsovou a Katarzynou Byrtek, které se rozpovídají o tom, co se jim na sexu při menstruaci líbí, jak se o tom baví s partnerem a jak to dělají, že si neušpiní postel. Ve druhé části ti pak gynekoložka MUDr. Kamila Žižková a terapeutka Mgr. Lucie Šídová vysvětlí, proč můžeš mít během menstruace na s*x větší chuť a jaký vliv to má na tvé tělo, jak téma otevřít s partnerem nebo partnerkou a jaký pomůcky se používají, aby byl s*x s menstruací bez problémů. A jako bonus se dozvíš, k čemu během menstruace využívá pohovku moderátorka Ivana.

Popis podcastu

Podcast značky Ria, který boří tabu o menstruaci. S Ivanou Veselkovou, odborníky a holkami jako ty otevíráme témata, o kterých by se mělo víc mluvit. Abys o svým cyklu věděla první poslední a dokázala si poradit, když tě něco trápí i využít výhody, který ti tvůj cyklus přináší.