Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Online s úsměvem

Daniel Križák

Byznys

Designové tipy pro web

Play

Poslechněte si podcast

10. 6. 2021

8 min

Design rozhoduje o tom, jestli na internetu zaujmeme, předáme informace a třeba i získáme zákazníka. V tomto podcastu vás provedu základními designovými tipy pro váš web, abyste hned nezkazili návštěvníkům první dojem a dostal se i k obsahu.

Popis podcastu

Jsem webmaster a tvůrce webů s úsměvem :) Tvorba internetových stránek mne fascinuje od chvíle, kdy jsem na internet nahrál svůj první web. Každý web je pro mne umělecké dílo, které může vidět celý svět. Daleko důležitější je však jaký přinese užitek. Nesmírně mne na tom baví hledání jednoduchých řešení a možností propojení podnikání a online světa internetu. Proto s týmem skvělých webmasterů vytváříme osobní, podnikatelské a firemní webové stránky s jednoduchou editací. Takové, které kvalitně prezentují služby, projekty a produkty všeho druhu. Navíc jsem nadšený do online vzdělávání. Rád předávám své zkušenosti na blogu, videích a návodech nebo seminářích. Více na https://www.websusmevem.cz/