Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Obrázek epizody Co napsat na stránku „O nás“

Online s úsměvem

Daniel Križák

Byznys

Co napsat na stránku „O nás“

Obrázek epizody Co napsat na stránku „O nás“

Poslechněte si podcast

4. 3. 2021

7 min

Většina si o stránce „O nás“ na webu myslí, že je to jen stránka do počtu, která by tam měla být, ale stejně ji nikdo nečte. A mají pravdu. Většina těchto stránek je napsaná tak, že se ani číst nedá. V tomto videu vám však ukážu, že tato stránka jde udělat tak, aby vám získala důvěru potenciálních zákazníků.

Popis podcastu

Jsem webmaster a tvůrce webů s úsměvem :) Tvorba internetových stránek mne fascinuje od chvíle, kdy jsem na internet nahrál svůj první web. Každý web je pro mne umělecké dílo, které může vidět celý svět. Daleko důležitější je však jaký přinese užitek. Nesmírně mne na tom baví hledání jednoduchých řešení a možností propojení podnikání a online světa internetu. Proto s týmem skvělých webmasterů vytváříme osobní, podnikatelské a firemní webové stránky s jednoduchou editací. Takové, které kvalitně prezentují služby, projekty a produkty všeho druhu. Navíc jsem nadšený do online vzdělávání. Rád předávám své zkušenosti na blogu, videích a návodech nebo seminářích. Více na https://www.websusmevem.cz/