Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Co napsat na stránku „O nás“

Podnikání s úsměvem

Daniel Križák

Byznys

Co napsat na stránku „O nás“

Obrázek epizody Co napsat na stránku „O nás“

Poslechněte si podcast

4. 3. 2021

7 min

Většina si o stránce „O nás“ na webu myslí, že je to jen stránka do počtu, která by tam měla být, ale stejně ji nikdo nečte. A mají pravdu. Většina těchto stránek je napsaná tak, že se ani číst nedá. V tomto videu vám však ukážu, že tato stránka jde udělat tak, aby vám získala důvěru potenciálních zákazníků.

Popis podcastu

Jsme tým webmasterů a online markeťáků s úsměvem. Zaměřujeme se na tvorbu osobních, podnikatelských a firemních webových stránek s jednoduchou editací. Klientům i spravujeme weby, poskytujeme jim technickou podporu a staráme se o zabezpečení webu a jeho hladký chod. Milujeme online marketing a pomůžeme s ním i vám. Tvoříme obsah, přivádíme nové návštěvníky na web a zviditelňujeme projekt pomocí sociálních sítí, SEO a PPC reklamy, aby klienti lépe prodali své produkty nebo služby. Rádi se vzděláváme a dělíme o spoustu tipů zdarma třeba tady na YouTube. ➡️ Více o nás najdete na webu https://www.websusmevem.cz/