Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Obrázek epizody Pražská burza ve světovém kontextu

Offline Štěpána Křečka

BH Securities

Byznys

Pražská burza ve světovém kontextu

Obrázek epizody Pražská burza ve světovém kontextu

Poslechněte si podcast

27. 5. 2020

40 min

Petr Koblic je již 16 let generální ředitelem Burzy cenných papírů Praha a 2 roky působí ve funkci prezidenta Federace evropských burz. Je rovněž členem představenstva společnosti Wiener Börse, předsedou představenstva společnosti Centrální depozitář cenných papírů a předsedou burzovní komory společnosti Power Exchange Central Europe. Těžko bychom v Česku hledali člověka, který by byl povolanější pro rozhovor nad problematikou kapitálových trhů, a proto jsme velmi rádi, že Štěpánovo pozvání do Offlinu přijal. Vznikl tak zajímavý podcast, který v mnohém poodhaluje zákulisí fungování nejen Pražské burzy a přináší cenné investorské informace i konkrétní náhledy ve světovém kontextu.

Popis podcastu

Offline Štěpána Křečka - Váš zdroj inspirace a příležitostí nejen ze světa investování. Všechny díly podcastu naleznete na webu investice.cz