Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Petr Hanke: Automobil je zdroj radosti z pohybu

Offline Štěpána Křečka

BH Securities

Byznys

Petr Hanke: Automobil je zdroj radosti z pohybu

Obrázek epizody Petr Hanke: Automobil je zdroj radosti z pohybu

Poslechněte si podcast

3. 3. 2021

35 min

O epizodě podcastu

Petr Hanke je novinář a přední český odborník zaměřující se na automobilový průmysl. Motorismu se aktivně věnuje již více než 28 let a za tu dobu otestoval tisíce různých vozů. V současné době je editorem prestižního časopisu Automobil a se Štěpánem si do podcastu Offline přišel povídat o aktuálních trendech v automobilismu.

Petr Hanke je automobilový novinář, který za svoji více než dvacetiletou kariéru přispíval do mnoha motoristických publikací, ale například byl také scénáristou televizního pořadu Auto Moto Revue na České televizi. V současnosti svoji publikační činnost rozšířil do oblasti tvorby automobilového obsahu a online komunikace. Pravidelně testuje nové automobily, ale nezapomíná ani na klasické vozy. S hlavním ekonomem BHS Štěpánem Křečkem si do podcastu Offline přišel povídat o aktuálních trendech v automobilismu.

Popis podcastu

Offline Štěpána Křečka - Váš zdroj inspirace a příležitostí nejen ze světa investování. Všechny díly podcastu naleznete na webu investice.cz