Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Off Season 2022/23: Sparťanská antikoncepce

OFFSEASON Podcast

GoOut

Sport

,

Kultura

Off Season 2022/23: Sparťanská antikoncepce

Obrázek epizody Off Season 2022/23: Sparťanská antikoncepce

Poslechněte si podcast

12. 5. 2022

30 min

Druhý květnový týden, mistři svého oboru LBčko a CBčko na svých místech. Po delší době si dáme nějaký historky z taxíků. Po kratší době si rozebereme sparťanskou koncepci, která by se dala nazvat spíš antikoncepcí. Vrba venku, Mejdr s Vlkanovou na Slavii ve vipku. Víme všechno i o zahraničnim fotbale, takže si dopodrobna rozebereme cestu Realu Madrid v této sézoně a jejich grandiozní obrat v semifinále se City. Pro ty je Liga mistrů zakletá tak koupili Haalanda, jestli jim to pomůže nevíme, ale pobavíme se i o tom. Nejdál tady. Celý podcast i s videem na www.patreon.com/offseason. SIUUUU. OSSSS.

Popis podcastu

Totální fotbal v podání Labella s Bulharem. Videa a další bonusy najdeš na Patreonu (patreon.com/offseason). Podcast o rapu, fotbalu a bulvárních novinkách vychází jednou týdně, nebo jak se jim bude chtít.