Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Off Season 2022/23: R.I.P. Pěnová párty feat. DJ Manene

OFFSEASON Podcast

GoOut

Sport

,

Kultura

Off Season 2022/23: R.I.P. Pěnová párty feat. DJ Manene

Obrázek epizody Off Season 2022/23: R.I.P. Pěnová párty feat. DJ Manene

Poslechněte si podcast

5. 5. 2022

31 min

Nový díl, nová půlhodinka jenom pro Vás. Haha. Po delší době jsme si pozvali hosta, tentokrát z úplně jiného soudku než jsme zvyklý. DJ Manene je DJ a producent, který hraje především EDM a u nás patří mezi ty největší. My teda EDM moc nemusíme, ale na diskotéku jsme taky párkrát zabloudili. Takže si probereme třeba to. Zavzpomínáme na legendární libimseti párty ve Face2Face, jeho začátky a vzestup, hraní v Číně, jeho účast v pořadu Prostřeno nebo Festival Zrče, který pořádá. Nebude chybět ani rozbor zápasu o první místo mezi Slavií a Plzní, který úplně zkurvil rozhodčí. Tohle všechno na www.patreon.com/offseason i s videem. Ossss!

Popis podcastu

Totální fotbal v podání Labella s Bulharem. Videa a další bonusy najdeš na Patreonu (patreon.com/offseason). Podcast o rapu, fotbalu a bulvárních novinkách vychází jednou týdně, nebo jak se jim bude chtít.