Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Off Season 2022/23: Hajduk Drip feat. Stefan Simić

OFFSEASON Podcast

GoOut

Sport

,

Kultura

Off Season 2022/23: Hajduk Drip feat. Stefan Simić

Obrázek epizody Off Season 2022/23: Hajduk Drip feat. Stefan Simić

Poslechněte si podcast

29. 11. 2022

30 min

Scam turnájek v Kataru nám umožnil pozvat vzácného hosta, který prošel i slavným AC Milan a nyní hájí barvy dálmátského giganta - Hajduku Split. Není jím nikdo jiný než Stefan Simić, reprezentant ČR a hlavně swagger. Kromě toho že nás obdaroval bohatou nadílkou chorvatských delikates, přinesl i mnoho historek a příběhů z leckdy nevyzpytatelného života profesionálního fotbalisty. Jeden z nejlepších dílů v historii našeho podcastu, takže se samozřejmě muselo něco zkurvit a byl to zvuk. To ale budete muset rozdejchat pokud chcete taky nachvílit pofelit s Gattusem. Lol s tim vlastně nepofelíte protože to v týhle půlhodině neni, takže upaluj na Patreon. Osssss

Popis podcastu

Totální fotbal v podání Labella s Bulharem. Videa a další bonusy najdeš na Patreonu (patreon.com/offseason). Podcast o rapu, fotbalu a bulvárních novinkách vychází jednou týdně, nebo jak se jim bude chtít.