Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Obrázek epizody #78 Kauza Soumrak, Kali kartel a nevydání Roberta Fica do vazby - rozhovor

ODPOSLECH | investigace.cz

investigace.cz

Historie

#78 Kauza Soumrak, Kali kartel a nevydání Roberta Fica do vazby - rozhovor

Obrázek epizody #78 Kauza Soumrak, Kali kartel a nevydání Roberta Fica do vazby - rozhovor

Poslechněte si podcast

4. 5. 2022

44 min

Před dvěma týdny se nejmocnější muži slovenské politiky a byznysu ocitli na jednom policejním seznamu v kauze Soumrak. Slovenská policie obvinila bývalého premiére Roberta Fica, jeho tehdejšího ministra vnitra Roberta Kaliňáka, oligarchu Norberte Bodora a bývalého policejního prezidenta Tibora Gašpara ze založení a zosnování zločinecké skupiny, zneužívání pravomoci veřejného činitele a ohrožení daňového tajemství. Kaliňák putoval rovnou do vazby, vazbu pro Roberta Fica slovenský parlament neschválil.

O kontextu událostí, co se na Slovensku aktuálně dějí, mluví redaktorka investigace.cz Eva Kubániová. 

Popis podcastu

Jsme investigativní novináři z investigace.cz. Přinášíme původní investigativní kauzy o přeshraničním organizovaném zločinu, praní peněz, mafii, korupci a dalším. Ponořte se s námi do světa zločinců a nelegálních aktivit! Na nové epizody se můžete těšit ke každé větší kauze.