Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Obrázek epizody #58 Pandora Papers 2: Ve světě

ODPOSLECH | investigace.cz

investigace.cz

Historie

#58 Pandora Papers 2: Ve světě

Obrázek epizody #58 Pandora Papers 2: Ve světě
Play

Poslechněte si podcast

14. 10. 2021

25 min

V neděli 3.10. světem doslova otřásla kauza Pandora Papers. Od dob Panama Papers největší novinářský projekt světa opět ukázal, jak světoví vládci, politici, podnikatelé, ale také celebrity využívají, anebo zneužívají daňové ráje a výhody a tajemství, které poskytují, ke svému prospěchu. Kolem vydání projektu se tak celkem pochopitelně vyrojila spousta spekulací a nepravd. 

V tomto díle vám stručně vysvětlíme základní fakta a informace o projektu, a zároveň také převyprávíme ty největší a nejzajímavější světové příběhy - zavítáme tak společně do Ázerbájdžánu, Anglie, na Ukrajinu, nebo do Ruska. 

Popis podcastu

Jsme investigativní novináři z investigace.cz. Přinášíme původní investigativní kauzy o přeshraničním organizovaném zločinu, praní peněz, mafii, korupci a dalším. Ponořte se s námi do světa zločinců a nelegálních aktivit! Na nové epizody se můžete těšit ke každé větší kauze.