Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody #54 SPECIÁL: O volbách a datech, díl 2.

ODPOSLECH | investigace.cz

investigace.cz

Zpravodajství

#54 SPECIÁL: O volbách a datech, díl 2.

Obrázek epizody #54 SPECIÁL: O volbách a datech, díl 2.

Poslechněte si podcast

24. 9. 2021

1 hod 11 min

O epizodě podcastu

Datový novinář Josef Šlerka, politoložka Lenka Hrbková, komentátor David Klimeš, volební sázkař Michale Sirový a sociolog Daniel Prokop diskutují o volbách a datech. V dnešním, druhém díle, probírají především průzkumy předvolebního veřejného mínění. Jakou relevanci přikládat různým druhům průzkumů, anket, či specifickým případům simulovaných voleb? Které jsou nejvěrohodnější? Jsou k něčemu zákazy zveřejňovaní výsledků průzkumů poslední dny před volbami? A jak to mají ostatní země?

Druhý díl ze série O volbách a datech.

Datový novinář Josef Šlerka, politoložka Lenka Hrbková, komentátor David Klimeš, volební sázkař Michal Sirový a sociolog Daniel Prokop diskutují o volbách a datech. V dnešním, druhém díle, probírají především průzkumy předvolebního veřejného mínění. Jakou relevanci přikládat různým druhům průzkumů, anket, či specifickým případům simulovaných voleb? Které jsou nejvěrohodnější? Jsou k něčemu zákazy zveřejňovaní výsledků průzkumů poslední dny před volbami? A jak to mají ostatní země?

Druhý díl ze série O volbách a datech.