Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody O Krejčím, Schilbovi, Jelínkovi i novorozenci. Co daly a vzaly národnímu týmu kvalifikační bubliny a jaká bude budoucnost?

Oddechový čas Kuby Eichlera

Jakub Eichler

Sport

O Krejčím, Schilbovi, Jelínkovi i novorozenci. Co daly a vzaly národnímu týmu kvalifikační bubliny a jaká bude budoucnost?

Obrázek epizody O Krejčím, Schilbovi, Jelínkovi i novorozenci. Co daly a vzaly národnímu týmu kvalifikační bubliny a jaká bude budoucnost?

Poslechněte si podcast

26. 2. 2021

1 hod 18 min

Na začátku tohoto týdne dohrála mužská basketbalová reprezentace kvalifikaci o příští evropský šampionát, odsunutý kvůli pandemii na rok 2022. Češi budou pořádat jednu ze základních skupin, proto mají účast jistou, a tak si mohli dovolit zkoušet různé varianty toho, se kterými hráči půjde trenér Ronen Ginzburg do další éry a třeba už i do blížící se kvalifikace o olympijské hry. Debatovat o budoucnosti národního týmu mužů s námi přišel asistent trenéra Ginzburga a asistent trenéra ligového USK Praha Honza Pospíšil. Připojil se k nám také sportovní editor webu idnes.cz Petr Koten.