Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody COVID trápí NBA a co je s Kyrie Irvingem?

Oddechový čas Kuby Eichlera

Jakub Eichler

Sport

COVID trápí NBA a co je s Kyrie Irvingem?

Obrázek epizody COVID trápí NBA a co je s Kyrie Irvingem?

Poslechněte si podcast

13. 1. 2021

1 hod

Hlavním tématem nového ročníku NBA, který začal ani ne před měsícem je znovu pandemie koronaviru. Už je to ve sportu i obecně ve společnosti docela ohraní písnička, ale bohužel to teď je velmi ožehavé téma, kterému se nejde vyhnout. Zároveň pokračuje nekonečný seriál s názvem Nespokojené hvězdy v NBA a v hlavní roli je stále houstonský James Harden, na přestupovém trhu jsou však ve hře i další velká jména. Abychom se ale nezaměřovali jen na negativa tak probereme překvapení úvodních týdnů ligového ročníku nejlepší basketbalové soutěže světa. Debatovat o těchto tématech budeme s historicky prvními hosty podcastu - basketbalovým nadšencem Honzou Mouchou, který je známý youtubovým kanálem Basket 101 a také redaktorem Lidových novin Michalem Bernáthem. Od mikrofonu vás zdraví Kuba Eichler.

Popis podcastu

Zdravím všechny fanoušky špičkového basketbalu. Právě pro ně totiž vznikl nový podcast Oddechový čas, který vám bude přinášet aktuální informace a rozhovory ze světa pod bezednými koši.