Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Od tolaru k dolaru (1.)

OD TOLARU K DOLARU - CNN Prima NEWS

FTV Prima

Byznys

Od tolaru k dolaru (1.)

Obrázek epizody Od tolaru k dolaru (1.)

Poslechněte si podcast

22. 9. 2021

3 min

O epizodě podcastu

Od tolaru k dolaru https://cnn.iprima.cz/porady/od-tolaru-k-dolaru/07052021-mince-starych-reku See omnystudio.com/listener for privacy information.

Popis podcastu

Pořad Od tolaru k dolaru aneb 500 let tvrdé měny mapuje cestu tolaru po celém světě. Prapředek všech dolarů se zrodil před pěti sty lety v Čechách, v nové mincovně zřízené v dnešním Jáchymově. Tolar patří mezi důležitá dědictví, které naši předchůdci dali světu. Připomeňme si detaily tohoto dědictví. Minipořad se věnuje historickým faktům a zajímavostem, které mapují vývoj mincovnictví v ČR, nejzajímavější události a osobnosti. Stránka pořadu: https://www.iprima.cz/porady/od-tolaru-k-dolaru Navštivte web CNN Prima NEWS na https://cnnprima.cz Sledujte CNN Prima NEWS na sociálních sítích: Facebook: https://facebook.com/cnnprima Instagram: https://instagram.com/cnnprima Twitter: https://twitter.com/cnnprima