Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody 036 ISLAND: Na cestě po Zlatém kruhu

OBZVLÁŠŤ

OBZVLÁŠŤ

Volnočasové

036 ISLAND: Na cestě po Zlatém kruhu

Obrázek epizody 036 ISLAND: Na cestě po Zlatém kruhu

Poslechněte si podcast

15. 5. 2024

57 min

O epizodě podcastu

Země ohně a ledu je jednou z nejzajímavějších destinací pro letní i zimní dobrodružství na světě. V dnešní epozidě vám přiblížíme tzv. Zlatý okruh, při kterém můžete autem objevit nejzajímavější místa celého Islandu. Nevynecháme nic důležitého. Dozvíte se, kde najdete ikonické hory, nádherné ledovce, nejkrásnější vodopády, nejluxusnější výhledy i nejlepší termální prameny :) Přejeme příjemný poslech! Na otázku za korunu odpovídejte na našem FB MAPA:

Země ohně a ledu je jednou z nejzajímavějších destinací pro letní i zimní dobrodružství na světě. V dnešní epozidě vám přiblížíme tzv. Zlatý okruh, při kterém můžete autem objevit nejzajímavější místa celého Islandu. Nevynecháme nic důležitého. Dozvíte se, kde najdete ikonické hory, nádherné ledovce, nejkrásnější vodopády, nejluxusnější výhledy i nejlepší termální prameny :) Přejeme příjemný poslech! Na otázku za korunu odpovídejte na našem FB MAPA: https://www.google.com/maps/d/edit?mid=183xT1iIfsKBczPWKXth5xtyIaxuX-O8&usp=sharing