Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek podcastu O všem!

Podcast O všem!

35 epizod

69 odběratelů

Chcete smysluplně využít volný čas? V tom případě vám nesmí proklouznout podcast O všem! Zajímaví hosté a aktuální témata z nejrůznějších oblastí života. Nastavte uši, jde se poslouchat.
Obrázek epizody Jak zhubnout? Poradí vám specialista na výživu a doplňky stravy Lukáš Vrána

Jak zhubnout? Poradí vám specialista na výživu a doplňky stravy Lukáš Vrána

27. 9. 2023

20 min

Obrázek epizody Jak to vidí sládek? O tajemství zlatého moku, jeho historii a kuriozitách s vrchním sládkem Vojtou Homolkou

Jak to vidí sládek? O tajemství zlatého moku, jeho historii a kuriozitách s vrchním sládkem Vojtou Homolkou

17. 7. 2023

24 min

Obrázek epizody Jak oblíbený influencer v důchodu čelil svým strachům při výletu v Dubaji?

Jak oblíbený influencer v důchodu čelil svým strachům při výletu v Dubaji?

31. 5. 2023

16 min

Obrázek epizody Miluji Dubaj! říká vítěz slovenské Let’s dance

Miluji Dubaj! říká vítěz slovenské Let’s dance

26. 5. 2023

17 min

Obrázek epizody Dobrodružství a adrenalin: Divoká Dubaj s Adamem Machem

Dobrodružství a adrenalin: Divoká Dubaj s Adamem Machem

2. 5. 2023

15 min

Obrázek epizody Spanilá jízda v Dubaji: Očima oblíbené influencerky

Spanilá jízda v Dubaji: Očima oblíbené influencerky

24. 4. 2023

18 min

Obrázek epizody Známá moderátorka vzala do Dubaje svoji dceru. Co se jim na dovolené přihodilo?

Známá moderátorka vzala do Dubaje svoji dceru. Co se jim na dovolené přihodilo?

17. 4. 2023

20 min

Obrázek epizody Léto ještě nekončí! Užijte si konec prázdnin v Rakousku a podnikněte celou řadu skvělých venkovních aktivit. Poslechněte si nový podcastový tip, a dozvíte se, co vše můžete zažít. Prožijte konec léta naplno!

Léto ještě nekončí! Užijte si konec prázdnin v Rakousku a podnikněte celou řadu skvělých venkovních aktivit. Poslechněte si nový podcastový tip, a dozvíte se, co vše můžete zažít. Prožijte konec léta naplno!

16. 8. 2022

7 min

Obrázek epizody Cestování s dětmi nemusí být stres

Cestování s dětmi nemusí být stres

1. 8. 2022

15 min

Obrázek epizody Poznejte rozmanitost řeckých ostrovů

Poznejte rozmanitost řeckých ostrovů

20. 6. 2022

11 min

Obrázek epizody Madeira - ostrov věčného jara

Madeira - ostrov věčného jara

18. 3. 2022

14 min

Obrázek epizody Severní Kypr - nevšední destinace s nádherným mořem

Severní Kypr - nevšední destinace s nádherným mořem

11. 3. 2022

13 min

Obrázek epizody Krásy a poznávání Kapverd - Ostrov Sal a jeho možnosti

Krásy a poznávání Kapverd - Ostrov Sal a jeho možnosti

25. 2. 2022

11 min

Obrázek epizody Zorka Hejdová je nejen úspěšnou moderátorkou, ale maminkou malého Nikolase. Jak zvládá práci a péči o syna, a jak vypadal rozhovor ve kterém se potkali nejen dva moderátoři, ale také manželé? Poslechněte si náš nový podcast Evolucionáři v režii Míry Hejdy

Zorka Hejdová je nejen úspěšnou moderátorkou, ale maminkou malého Nikolase. Jak zvládá práci a péči o syna, a jak vypadal rozhovor ve kterém se potkali nejen dva moderátoři, ale také manželé? Poslechněte si náš nový podcast Evolucionáři v režii Míry Hejdy

20. 12. 2021

27 min

Obrázek epizody Jak bude vypadat práce a zaměstnání v budoucnosti? Generální ředitelka společnosti Essox Jana Hanušová a děti v podcastu projektu Společně bezpečně.

Jak bude vypadat práce a zaměstnání v budoucnosti? Generální ředitelka společnosti Essox Jana Hanušová a děti v podcastu projektu Společně bezpečně.

15. 12. 2021

16 min

Obrázek epizody Jeden z nejstarších hráčů v české lize Tomáš Hübschman má stále dost paliva do života. V podcastu EVOlucionáři v režii Míry Hejdy se také dozvíte co si  odnesl z desetiletého angažmá v ukrajinském velkoklubu Šachta Doněck.

Jeden z nejstarších hráčů v české lize Tomáš Hübschman má stále dost paliva do života. V podcastu EVOlucionáři v režii Míry Hejdy se také dozvíte co si odnesl z desetiletého angažmá v ukrajinském velkoklubu Šachta Doněck.

10. 12. 2021

27 min

Obrázek epizody Jak budeme platit v budoucnosti? Generální ředitelka společnosti Essox Jana Hanušová a děti v podcastu projektu Společně bezpečně.

Jak budeme platit v budoucnosti? Generální ředitelka společnosti Essox Jana Hanušová a děti v podcastu projektu Společně bezpečně.

10. 12. 2021

13 min

Obrázek epizody Jak bude vypadat učení v budoucnosti? Generální ředitelka společnosti Essox Jana Hanušová a děti ze základní a mateřské školy v podcastu projektu Společně bezpečně

Jak bude vypadat učení v budoucnosti? Generální ředitelka společnosti Essox Jana Hanušová a děti ze základní a mateřské školy v podcastu projektu Společně bezpečně

9. 12. 2021

15 min

Obrázek epizody Mýty o českém zemědělství - Prdící kráva zvyšuje skleníkový efekt, pokud…

Mýty o českém zemědělství - Prdící kráva zvyšuje skleníkový efekt, pokud…

9. 12. 2021

17 min

Obrázek epizody Chcete vědět, jak budeme nakupovat a platit v budoucnosti? Budeme chodit do obchodů nebo už bude vše na internetu? A jaký názor na to má nejmladší generace? Poslechněte si nový díl našeho podcastu.

Chcete vědět, jak budeme nakupovat a platit v budoucnosti? Budeme chodit do obchodů nebo už bude vše na internetu? A jaký názor na to má nejmladší generace? Poslechněte si nový díl našeho podcastu.

6. 12. 2021

13 min

Obrázek epizody Mýty o českém zemědělství - Potravinová soběstačnost má po covid období novou důležitost. Je v dnešním světě potřeba?

Mýty o českém zemědělství - Potravinová soběstačnost má po covid období novou důležitost. Je v dnešním světě potřeba?

2. 12. 2021

21 min

Obrázek epizody Jak se budeme v budoucnosti přepravovat? Budou ještě existovat auta nebo budeme cestovat něčím jiným? Dozvíte se v novém díle našeho podcastu.

Jak se budeme v budoucnosti přepravovat? Budou ještě existovat auta nebo budeme cestovat něčím jiným? Dozvíte se v novém díle našeho podcastu.

2. 12. 2021

15 min

Obrázek epizody Víte, jaký je rozdíl mezi internetovým a mobilním bankovnictvím? Jaké jsou trendy a co všechno nás čeká? Poslouchejte nový díl podcastu O všem! a dozvíte se, co jste o budoucnosti bankovnictví určitě nevěděli.

Víte, jaký je rozdíl mezi internetovým a mobilním bankovnictvím? Jaké jsou trendy a co všechno nás čeká? Poslouchejte nový díl podcastu O všem! a dozvíte se, co jste o budoucnosti bankovnictví určitě nevěděli.

29. 11. 2021

17 min

Obrázek epizody Rallye má v krvi celá rodina Honzy Kopeckého. Poslechněte si podcast EVOlucionáři, kde úspěšného jezdce vyzpovídá Míra Hejda.

Rallye má v krvi celá rodina Honzy Kopeckého. Poslechněte si podcast EVOlucionáři, kde úspěšného jezdce vyzpovídá Míra Hejda.

26. 11. 2021

19 min

Obrázek epizody Mýty o českém zemědělství - Jak moc do zemědělství zasahuje chemie? Odpovídá prezident Agrární komory ČR Jan Doležal.

Mýty o českém zemědělství - Jak moc do zemědělství zasahuje chemie? Odpovídá prezident Agrární komory ČR Jan Doležal.

25. 11. 2021

17 min