Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody O hračkách a moderních technologiích s Janou Vyhlídalovou (ep.20)

O rodičovství

Anna Szabó

Společnost

O hračkách a moderních technologiích s Janou Vyhlídalovou (ep.20)

Obrázek epizody O hračkách a moderních technologiích s Janou Vyhlídalovou (ep.20)

Poslechněte si podcast

27. 4. 2022

1 hod

S Janou Vyhlídalovou, zakladatelkou kidtown.cz a CEO projektu makeITtoday jsem si povídala o tom, jak vybírat hračky pro děti různých věkových kategorií s různými potřebami a o tom jak důležité je hraní pro učení.  Také jsme se podívali na téma informačních technologií - kdy  a jak je dětem představit, jak podpořit děti v tom používat IT bezpečně a kreativně a k čemu všemu našim dětem může být programování prospěšné. Srdečně vás vítám u další epizody podcastu a přeji vám příjemný poslech.

Popis podcastu

V podcastu O rodičovství si povídám se svými hosty o různých tématech, které se týkají rodičovství, výchovy dětí, přivádění dětí na svět a vůbec toho, jak si udržet všech pět pohromadě, když už se člověk stane rodičem. Z vlastní zkušenosti vím, že je to naplňující, ale i těžká zkušenost, plná každodenních rozhodnutí. A tak jsem se rozhodla pídit po informacích, na jejichž základě mohu tato rozhodnutí činnit. V každé epizodě se tedy můžete těšit na rozhovor s člověkem, který se svým oborem do hloubky zajímá. No a díky podcastu můžu vás, posluchače vzít na cestu za poznáním s sebou. Pojďme si popovídat o rodičovství!