Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

O kousek blíž

Kristýna Klímová

Pro ženy

#POBLIZKNIHAM | Císař ve světě od Lenky Linhartové

Play

Poslechněte si podcast

6. 3. 2021

4 min

Další titul v rámci čtenářského klubu #poblizkniham je tu a dokonce bych řekla, jako na zavolanou! Je to knížka, která vás teď sbalí do kufru a vezme vás na obohacující cestu. Na cestu k sobě. K sobě navzájem. Je to Císař ve světě od Lenky Linhartové.

Je to příběh s pořádnou dávkou syrové reality a veselých historek s dítětem, jehož chování je v mnohých situacích „trochu jiné“. Je to příběh o porozumění. Příběh o respektu. Císař ve světě je navíc i autorská kniha každým coulem!

Zní to dobře? Tak se k nám připojte a odpočiňte si u knížky české autorky. A pak mi třeba i napište vaše dojmy a postřehy na budme@okousekbliz.cz, na sociálních sítích mi ukažte, jak knížku čtete a jak se vám líbí. Do svého příspěvku přidejte hashtag #poblizkniham a v textu mě označte zavináčem okousekbliz. Když to zachytím, ráda to nasdílím.

Kde si knížku zakoupíte? V tuto chvíli ji seženete jen na jediném místě ↠ www.cisarvesvete.cz A! Po naťukání kódu "POBLIZKNIHAM" budete mít 10% slevu k dobru.


výzva #POBLIZSOBE I Pošli pohled

zapojit se I www.poblizsobe.cz


Jednadvacetidenní tvůrčí program Poblíž sobě

přihláška I www.okousekbliz.cz/poblizsobe


Líbí se vám podcast? Podpořte ho prosím třeba na Patreonu nebo jednorázově. Děkuju, bez Vás to podcast nezvládne.

podpořit I www.patreon.com/okousekbliz


Chcete být poblíž dění a jednou za čas dostat milé psaní? Pusťte si mě i do schránky

newsletter I www.okousekbliz.cz/propojme-se


---

O KOUSEK BLÍŽ s Kristýnou Klímovou

je podcast s tvůrčími ženami, které se našly či hledají ve své síle i křehkosti. Připojte se a každý druhý pátek se těšte z rozprav na zajímavá témata, díky kterým si budeme o kousek blíž nejen sami k sobě, ale i jedna k druhé.

web | www.okousekbliz.cz

ig | www.instagram.com/okousekbliz

facebook | www.facebook.com/okousekbliz

Popis podcastu

Podcast s tvůrčími ženami, které se našly či hledají ve své síle i křehkosti. Připojte se a těšte se každý druhý pátek z rozprav na zajímavá témata, díky kterým si budeme o kousek blíž nejen sami k sobě, ale i jedna k druhé.