Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Co se vařilo a jedlo v 19. století, připomíná almanach s recepty Čechy – Morava – Vídeň

Co se vařilo a jedlo v 19. století, připomíná almanach s recepty Čechy – Morava – Vídeň

Obrázek epizody Co se vařilo a jedlo v 19. století, připomíná almanach s recepty Čechy – Morava – Vídeň

Poslechněte si podcast

3. 3. 2024

5 min

O epizodě podcastu

V Česku se mu věnuje mimo jiné i spisovatel Jiří Hájíček. Knihovnice z Husitského muzea v Táboře Monika Vlasáková doporučuje almanach s kuchařskými recepty.

Všechny díly podcastu O knihách s knihovnicí můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz .
Publikaci Čechy – Morava – Vídeň představuje knihovnice Monika Vlasáková. „Provede kulturními dějinami stravování v 19. století. Její podtitul zní Almanach s recepty, takže nabízí i návody,“ říká. Dále pořad přináší rozhovor se spisovatelem Jiřím Hájíčkem o haiku.Všechny díly podcastu O knihách s knihovnicí můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.

Popis podcastu

Rubrika pro všechny čtenáře a knihomily o tom, co stojí za to číst.