Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Chystá si Rusko půdu pro taktický jaderný útok? Začínám se toho trošku bát, říká expert

Novinky.cz

Novinky.cz

Zpravodajství

Chystá si Rusko půdu pro taktický jaderný útok? Začínám se toho trošku bát, říká expert

Obrázek epizody Chystá si Rusko půdu pro taktický jaderný útok? Začínám se toho trošku bát, říká expert

Poslechněte si podcast

3. 5. 2022

47 min

O epizodě podcastu

Dánsko není jen Kodaň se sochou malé mořské víly, Legoland a hygge. Tato malá skandinávská země dokáže překvapit i svéráznými obyvateli, častými krádežemi kol nebo zvyky, nad kterými byste nejspíš zakroutili hlavou. Věděli jste například, že pokud oslavíte 25. narozeniny za svobodna, přivážou vás Dánové k pouliční lampě a zasypou hromadou skořice?
Válka na Ukrajině trvá už přes dva měsíce. Rusko už nemluví jen o Donbasu, ale dává najevo, že chce celý jih Ukrajiny až k hranicím Moldavska, kde je proruské separatistické Podněstří. V Rusku navíc zaznívá stále více hlasů, že je to válka s celým světem. Jsme skutečně ve válce? Jak je připravena naše armáda a jak je to s možností jaderného útoku? O tom v podcastu Zbytečná válka hovoří bezpečnostní expert Milan Mikulecký a redaktor novinek specializující se na Ukrajinu Alex Švamberk.