Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody NFL.cz Komunitní mock draft 2022

NFL.cz Podcast

NFL.cz

Sport

NFL.cz Komunitní mock draft 2022

Obrázek epizody NFL.cz Komunitní mock draft 2022

Poslechněte si podcast

25. 4. 2022

1 hod 40 min

Jak se NFL draft 2022 nezadržitelně blíží, napětí v týmech i mezi fanoušky nervózně stoupá. Nejen profesionální analytici zabývající se americkým fotbalem chrlí jeden diskutabilní mock draft za druhým. Kontroverze číhají na každém kroku. Zpoza kulis prosakují zaručené zprávy, aby byly hned vzápětí vyvráceny. Skauti řvou a prskají ve svých kancelářích horujíce za své oblíbence. Generální manažeři nervózně přepisují své Big boardy s jedním okem upřeným na soupisku svěřeného týmu a druhým na nabídku mladíků jdoucích do profesionálního sportu. Osudy hráčů i miliardových NFL týmů se budou měnit.

Mnozí NFL nadšenci si v klidu a teple domova zkoušejí vlastní mock drafty, kde vybírají své oblíbence. Ale jaké to je, když hlas NFL komisaře Rogera Goodella oznámí právě Váš výběr nikdo z nás nezažije. Nezažijeme ten pocit euforie při volbě hráče, v nějž s veškerou důvěrou vložíme naděje a prospěch svěřené franchise. Nezažijeme ani ten pocit zmaru, když nám někdo nečekaně vyfoukne vysněného hráče před nosem a začneme v pikosekundě panikařit. A co teprve ten nával adrenalinu, když zazní „Váš tým je nyní na řadě. Běží Vám čas.“.

S redakcí nfl.cz těm odvážným z vás přinášíme možnost si alespoň vzdáleně užít křeslo generálního manažera týmu NFL. A z vlastní zkušenosti mohu říct, že to opravdu stojí za to.