Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody 39: Martin Zahradník: Středoškoláci mají hodně stresu a málo nástrojů, jak jej zvládat.

Nenásilný podcast

Petr Holík a Petr Sucháček

Osobní rozvoj

39: Martin Zahradník: Středoškoláci mají hodně stresu a málo nástrojů, jak jej zvládat.

Obrázek epizody 39: Martin Zahradník: Středoškoláci mají hodně stresu a málo nástrojů, jak jej zvládat.

Poslechněte si podcast

28. 4. 2022

55 min

O epizodě podcastu

„Tyjo, proč se ta nenásilka neučí už na školách?”, zaznívá často na workshopech. Martin „Crysman” Zahradník vedl semestrální kurz nenásilné komunikace na jednom brněnském gymnáziu a je tedy tím pravým člověkem, se kterým stojí za to se na toto téma bavit. Co je potřeba k tomu, aby se kurz komunikace na střední školy dostal? Řeší teenageři spíše školu, nebo rodinu? A kde se bere v jejich životě tak velké množství stresu? O tom všem a také o tom, jak s teenagery a jejich tématy pracovat, je řeč v dnešní epizodě.
„Tyjo, proč se ta nenásilka neučí už na školách?”, zaznívá často na workshopech. Martin „Crysman” Zahradník vedl semestrální kurz nenásilné komunikace na jednom brněnském gymnáziu a je tedy tím pravým člověkem, se kterým stojí za to se na toto téma bavit. Co je potřeba k tomu, aby se kurz komunikace na střední školy dostal? Řeší teenageři spíše školu, nebo rodinu? A kde se bere v jejich životě tak velké množství stresu? O tom všem a také o tom, jak s teenagery a jejich tématy pracovat, je řeč v dnešní epizodě. P.S. Martin má pro nás, posluchače, pro něj důležitou korekci: Když si se ženou pouštěli doma záznam, přišli na to, že v záznamu je nepravda, neb vzkaz na plot dala Kája (Martinova žena) a ne Martin. Tak aby bylo pravdě učiněno za dost.