Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody 66: Jsou trhy na dně nebo bude propad ještě pokračovat?

Nekonečná renta - investování a vše kolem něj

David Kopecký

Byznys

66: Jsou trhy na dně nebo bude propad ještě pokračovat?

Obrázek epizody 66: Jsou trhy na dně nebo bude propad ještě pokračovat?

Poslechněte si podcast

22. 9. 2022

8 min

Jak na vás působí propady trhů? Michael Burry předpovídá na trhu apokalypsu a nejen on. Máme všem těmto předpovědím věřit? Jak jsou takové předpovědi přesné? V podcastu můžete zjistit, že nemusí být úplně vhodné se apokalyptickými scénáři řídit.

Autor: Ing. David Kopecký, EFP, privátní investiční poradce ve společnosti Kopecký Advisory s.r.o.

Pokud Vás zajímá investování a disponujete kapitálem vyšším než 1.000.000 Kč, nebo máte nižší částku a k tomu můžete investovat 10.000 Kč měsíčně, můžete si na našich stránkách požádat o 30 minutovou konzultaci zdarma.

E-book zdarma pro majitele firem a podnikatele.
Připravili jsme pro vás e-book  obsahující návod jak v 5 krocích získat díky firmě nekonečnou rentu - https://www.kopecky-advisory.cz/renta-diky-firme/

E-booky -
https://www.kopecky-advisory.cz/e-book/

V případě, že chcete dostávat novinky o investování, přihlaste se do našeho newsletteru.

Popis podcastu

Podcast o světě investování a všeho kolem něj. Jak si zajistit rentu ať na omezenou dobu nebo rentu nekonečnou. Jak postupovat, aby Vaše investice byly dostatečně chráněny, ale zároveň, aby bylo dosaženo zhodnocení, které překoná inflaci. O tom, jak funguje placené investiční poradenství, kdy volit aktivně řízení podílový fond a kdy ETF fond, jak lze využít investování do nemovitostí apod. Autor podcastu: Ing. David Kopecký, EFA (https://www.kopecky-advisory.cz/o-nas/) , investiční poradce a majitel společnosti Kopecký Advisory s.r.o. (http://www.kopecky-advisory.cz/)