Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Vteřina poté. (Radek Laci)

Needo Talks

GoOut

Společnost

Vteřina poté. (Radek Laci)

Obrázek epizody Vteřina poté. (Radek Laci)

Poslechněte si podcast

20. 6. 2022

1 hod 15 min

Radek Lacije vyhledáváným osobním trénerem, na sociálních sítích se ale kromě toho také aktivně angažuje v otázce dětí vyrůstajících v dětských domovech. Co probíhá v životě dítěte vteřinu poté, co domov definitivně opustí? Radek vychází z vlastní zkušenosti, což byl také impulz k založení neziskové organizace Vteřinu poté.

Bližší informace k rozhovoru najdete nawww.needo.cz/needo-talks/

Popis podcastu

Podcast NEEDo TALKs je o potřebě mluvit - a to i o věcech, kterým se většinová společnost často vyhýbá. Jak vypadá život s handicapem? Eva Nemčková a Lenka Bártová jej díky svým dětem prožívají každý den, stejně jako jejich hosté. NEEDo TALKs jsou rozhovory o vážných tématech, podávané s lehkostí, bez zbytečné lítosti a na rovinu. Podcast vzniká pod hlavičkou GoOut a vychází každé pondělí. Bližší informace najdete na stránkách podcastu: www.needo.cz/needo-talks/