Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Syndrom Dravetové. (Lucie Miczová)

Needo Talks

GoOut

Společnost

Syndrom Dravetové. (Lucie Miczová)

Obrázek epizody Syndrom Dravetové. (Lucie Miczová)

Poslechněte si podcast

18. 7. 2022

57 min

Lucii Miczové se dcera Elenka narodila zdravá. Už v osmi měsících ale prodělala svůj první epileptický záchvat... který trval 45 minut. A tím to bohužel neskončilo. Diagnóza Syndrom Dravetové s sebou nese hodně překážek, které ovlivňují nejenom běžný rodinný život či vzdělání, ale třeba i přístup k emocím nebo svobodu vyjít si v létě jen tak ven.

Bližší info o Lucii i její organizaci Epicana najdete na:www.needo.cz/needo-talks/

Popis podcastu

Podcast NEEDo TALKs je o potřebě mluvit - a to i o věcech, kterým se většinová společnost často vyhýbá. Jak vypadá život s handicapem? Eva Nemčková a Lenka Bártová jej díky svým dětem prožívají každý den, stejně jako jejich hosté. NEEDo TALKs jsou rozhovory o vážných tématech, podávané s lehkostí, bez zbytečné lítosti a na rovinu. Podcast vzniká pod hlavičkou GoOut a vychází každé pondělí. Bližší informace najdete na stránkách podcastu: www.needo.cz/needo-talks/