Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Srdcem Robinson. (Tereza Robinson)

Needo Talks

GoOut

Společnost

Srdcem Robinson. (Tereza Robinson)

Obrázek epizody Srdcem Robinson. (Tereza Robinson)

Poslechněte si podcast

7. 3. 2022

56 min

Tereza je veselá, bezprostřední a ukecaná. Nikdo ale dopředu nečeká, že se mu narodí nemocné dítě. Ondrášek má několik těžkých srdečních vad, operace již měl a bude mít další. ,,Mojí největší výhodou je neustálý příval energie a optimismus a to se snažím přenést i na další rodiny nemocných dětí. Srdíčkáři mě ovšem nepřijali, to jsem obrečela." Věřili by jste, že Tereza je už naše druhá hostka, která si příjmení Robinson sama zvolila?

Popis podcastu

Podcast NEEDo TALKs je o potřebě mluvit - a to i o věcech, kterým se většinová společnost často vyhýbá. Jak vypadá život s handicapem? Eva Nemčková a Lenka Bártová jej díky svým dětem prožívají každý den, stejně jako jejich hosté. NEEDo TALKs jsou rozhovory o vážných tématech, podávané s lehkostí, bez zbytečné lítosti a na rovinu. Podcast vzniká pod hlavičkou GoOut a vychází každé pondělí. Bližší informace najdete na stránkách podcastu: www.needo.cz/needo-talks/