Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Sdílím zkušenosti, abych pomohla. (Klára Hrdá)

Needo Talks

GoOut

Společnost

Sdílím zkušenosti, abych pomohla. (Klára Hrdá)

Obrázek epizody Sdílím zkušenosti, abych pomohla. (Klára Hrdá)

Poslechněte si podcast

19. 9. 2022

1 hod 9 min

Jako rodič máte za své dítě obrovskou zodpovědnost, pokud je to dítě se svalovou dystrofií, je to ještě těžší", říkáKlára Hrdá. Momentálně má děti tři, což už je dle jejích slov slušnej gang, se kterým se nikdy nenudí. Po zjištění diagnózy svalové dystrofie u syna Adama jí chyběly informace a ty svoje se rozhodla sdílet dál, aby pomohly někomu dalšímu. Založila stránkywww.adamhrdy.cza sdílí své zkušenosti při péči.
Více info na:www.needo.cz/needo-talks/

Popis podcastu

Podcast NEEDo TALKs je o potřebě mluvit - a to i o věcech, kterým se většinová společnost často vyhýbá. Jak vypadá život s handicapem? Eva Nemčková a Lenka Bártová jej díky svým dětem prožívají každý den, stejně jako jejich hosté. NEEDo TALKs jsou rozhovory o vážných tématech, podávané s lehkostí, bez zbytečné lítosti a na rovinu. Podcast vzniká pod hlavičkou GoOut a vychází každé pondělí. Bližší informace najdete na stránkách podcastu: www.needo.cz/needo-talks/